Wczytuję dane...
Model: 4790
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440540
VIGA 44054 POLAR BEAR WÓZEK – MINI LODZIARNIA


Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA – wózek sprzedawcy lodów z serii POLAR BEAR. 
Jest idealny dla dziecka od 3 roku życia, znakomicie wspiera je w rozwoju wyobraźni, zabawy w odgrywanie postaci, koncentracji, motoryki, zręczności i zdolności poznawczych. 

Zestaw posiada w pełni wyposażony wózek z wystawą dla sprzedawanych wyrobów. Gałki można dowolnie komponować w desery lodowe z dodatkami. Zabawka posiada dodatkowo wiele innych akcesoriów w postaci lizaków, łyżki do lodów, monet, dzwonka jak również lodów na patyku – wszystko co potrzebne do zabawy w lodziarza-cukiernika.


Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.
Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent.
Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 36. miesiąca życia.


Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę. 


DANE TECHNICZNE:
 

Wymiar produktu:
dł: 440mm x wys: 440mm x szer: 260mm
Wymiary opakowania:
dł: 418mm x wys: 215mm x szer: 283mmOpisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.