Wczytuję dane...
Model: 4791
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440588
                                                                                 Viga 44058 PolarB Zestaw obiadowyZestaw obiadowy od firmy Viga to idealna zabawka, która pobudzi wyobraźnię Waszego dziecka. Podczas kiedy rodzic będzie robił posiłek dla całej rodziny, nasza mała kucharka lub kucharz przygotują obiadek z ulubionymi przez siebie dodatkami dla swoich lal i misiów. Dzięki bezpiecznemu nożykowi, który jest wykonany z drewna, dziecko z łatwością „pokroi” stek. Podczas wspólnej zabawy, każdy rodzic będzie mógł nauczyć dziecko jak posługiwać się w przyszłości ostrymi akcesoriami kuchennymi. Dodatkową, zaletą jest fakt, że stek połączony jest rzepem co daje niekończącą się zabawę. Po skończonym obiadku można go z powrotem połączyć. Ten zabawkowy zestaw obiadowy pomaga maluchom w niezbędnym rozwoju, poprawiając zdolności motoryczne, kreatywność, wyobraźnię i umiejętności społeczne.


Zestaw zawiera:
  • Stek połączony na rzep
  • Frytki
  • 3 dodatki (pieczarka, pomidor i brokuł)
  • Talerz w kształcie głowy misia
  • Szklankę ze słomką i cytryną
  • Talerzyk z ciastkiem
  • Nóż i widelec

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami w pastelowych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.


DANE TECHNICZNE:

Wymiary produktu:
Dł. 180mm x szer. 180mm x wys. 98mm
Waga netto: 0,27 kg

Wymiary opakowania:
Dł. 240mm x szer. 185mm x wys. 58mm
Waga brutto: 0,39 kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.