Wczytuję dane...
Model: 4792
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440595
Viga 44059 PolarB Zestaw do pizzy

Coś dla małych kucharzy -pyszna i uwielbiana przez wszystkich pizza, którą teraz można samodzielnie przygotować w swoim piecu. Wspaniale sprawdzi się podczas zabawy w gotowanie, sklep, restaurację czy przyjęcie. Kawałki pizzy połączone są rzepem, dzięki czemu jej krojenie sprawia wrażenie bardziej naturalnego. Na każdym kawałku znajduje się rzep do przyczepienia dodatków. Dzięki temu nie będą spadały z pizzy, a dodatkowo każdy może mieć pizzę ze swoimi ulubionymi dodatkami. Ten zabawkowy zestaw do pizzy pomaga maluchom w niezbędnym rozwoju, poprawiając zdolności motoryczne, kreatywność i umiejętności społeczne.


Zestaw zawiera:
  • Pizzę, składającą się z czterech kawałków połączonych na rzep
  • 8 dodatków do pizzy z rzepem (2 x pieczarka, 2 x pomidor, 2 x salami i 2 x papryka)
  • Specjalną łopatkę do oddzielania kawałków pizzy
  • Piec do wypiekania pizzy
  • Drewniany talerz
  • Wałek do ciasta
  • Ketchup i oliwę
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami w pastelowych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.


DANE TECHNICZNE:

Wymiary produktu:
Dł. 220mm x szer. 220mm x wys. 60mm
Waga netto: 0,65 kg

Wymiary opakowania:
Dł. 228mm x szer. 225mm x wys. 65mm
Waga brutto: 0,77 kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.