Wczytuję dane...
Model: 4799
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440717
Viga 44071 PolarB Puzzle – liczby
 

Ta cyfrowa łamigłówka zawiera 31 drewnianych elementów wymieszanych z różnymi zwierzątkami i liczbami. 20 elementów to puzzle z liczbami od 1 do 10 do których należy dopasować daną liczbę z odpowiednią ilością narysowanych zwierzątek. Kolejne 11 puzzli to lokomotywa i 10 puzzli z zwierzątkami w wagonikach z numerami od 1 do 10. Zabawa polega na ułożeniu wagoników, np. od najmniejszej liczby do największej, na odwrót lub w dowolnej innej kombinacji, np. wagoniki w wybranym kolorze. Puzzle, z pewnością pomogą dziecku w nauce kolorów, liczb i rozwoju umiejętności manualnych.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami w pastelowych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.


Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18+ miesiąca życia.


DANE TECHNICZNE:

Wymiary opakowania:
dł. 222mm x szer. 132mm x wys. 47mm
Waga: 0,42 kgOpisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.