Wczytuję dane...
Model: 4808
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608445781
VIGA 44578 PUZZLE NA PODKŁADCE Z UCHWYTAMI - WARZYWA

 
Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA – puzzle z uchwytami.

Klasyczna płaska układanka idealna dla dziecka od 18 miesiąca życia. Składa się z podkładki z 6 różnymi wyciętymi kształtami i 6 puzzli z uchwytem – wszystko w tematyce warzywnej. Pozwala na rozwijanie zdolności motorycznych, koncentracji, koordynacji. Uczy kształtów, rodzajów warzyw, kolorów, umiejętności dopasowywania i kojarzenia podobieństw.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.

Zabawka jest zapakowana jest w przeźroczystą folię na podkładce. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent.
Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 18. miesiąca życia.
Cała seria zabawek VIGA została stworzona aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

DANE TECHNICZNE:
Wymiar produktu:
dł: 300mm x wys: 225mm x szer: 10mm
Wymiary opakowania:
dł: 300mm x wys: 225mm x szer: 24mm


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.