Wczytuję dane...
Model: 5088
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608445682
VIGA 44568 ZWIERZĘTA

 
Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA – zestaw Moje zwierzęta.
Jest on idealny dla dziecka od 3 roku życia, znakomicie wspiera je w rozwoju wyobraźni, koncentracji, motoryki i zręczności.
Zestaw składa się z 4 drewnianych figurek przedstawiających zwierzęta domowe (pies, kot, królik, papuga), akcesoria do karmienia (miski i pokarm) oraz spania (buda dla psa, domek dla królika, legowisko dla kota i drążek dla papugi). Zabawka sprzyja poznawaniu kolorów, kształtów, gatunków zwierząt oraz zachowań i zwyczajów dla nich charakterystycznych. Zapewnia szeroki wachlarz możliwości zabawy i tworzenia nieograniczonych ilości historii i scenek z odgrywaniem postaci.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.
Zestaw jest zapakowany w kolorowe kartonowe pudełko, w sam raz na prezent.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 36. miesiąca życia.
Cała seria zabawek VIGA została stworzona, aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

DANE TECHNICZNE:
 
Wymiar produktu:

buda wys: 72mm
konstrukcja legowiska wys: 120mm

Wymiary opakowania:
dł: 238mm x wys: 74mm x szer: 178mm
Waga: 0,4kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.