Wczytuję dane...
Model: 5103
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6934510595869
Viga 59586 Układanka 2w1 Puzzle- pojazdy
 
 
Układanie puzzli pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, co ważniejsze- nie ma limitu wiekowego. Należy, tylko odpowiednio dobrać stopień trudności i liczbę elementów do wieku i umiejętności dziecka. Dobrze zacząć od puzzli dwu- lub trzyelementowych, żeby maluch nie zniechęcał się niepowodzeniami. Im starsze dziecko, tym wyżej stawiamy poprzeczkę, aby zachować walor poznawczy i edukacyjny.
 
Drewniane puzzle będą zatem idealne na start. Dziecko nie zniechęci się podczas układania. Zestaw puzzli zawiera 9 kompletów, z każdego kompletu można ułożyć inny pojazd (m.in. pociąg, samolot, auto policyjne, autobus szkolny, wóz strażacki, ambulans, holownik, statek i taxi). Każdy komplet składa się z 2 elementów. Dodatkowo, puzzle pomogą w nauce kształtów, kolorów i nazw pojazdów
 
Cały zestaw składa się z 19 elementów.
 
Układanie puzzli doskonale ćwiczy pamięć, rozwija zdolności manualne, wzmacnia poczucie własnej wartości oraz pobudza dziecko do poznawania świata.
 
Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie z okienkiem. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent!
 
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
 
Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 18. miesiąca życia.
 

DANE TECHNICZNE:
 
Wymiar produktu:

Dł. 200mm x wys. 28mm x szer.200mm
 
Wymiary opakowania:
Dł. 207mm x wys. 34mm x szer.207mm
Waga brutto: 0,5 kg