Wczytuję dane...
Model: 2946
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440144

Viga 44014 Polar Bear Auto laweta z samochodzikami

Auto laweta z samochodami od firmy Viga w nowej kolekcji POLAR BEAR to jedna z najwspanialszych zabawek, która będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy. Drewniany główny pojazd ma dwa poziomy, na których umieszczone są 3 różnokolorowe auta. Górną płytę można opuścić, tak aby stworzyła rampę, po której zjadą samochody. Dodatkowym atutem jest zamontowany kołeczek dzięki, któremu można było odpiąć lawetę lub swobodnie skręcać naczepą. Drewniane autka sprawdzą się podczas zabawy w domu oraz w terenie. Dziecko chętnie zabierze je do piaskownicy czy plac zabaw. Maluch może odgrywać wiele scenek z pojazdami, co kształtuje jego wyobraźnię.

Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA, aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę w zakresie: wyobraźni, motoryki małej oraz motywuje dziecko do wykonania nieskomplikowanych zadań.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy, dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 24 miesiąca życia.

Dane techniczne

Wymiar produktu:

dł: 220mm x wys: 120mm x szer: 77mm

Wymiary opakowania:

dł: 230mm x wys: 128mm x szer: 85mm