Wczytuję dane...
Model: 3311
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6934510584238

Viga 58423 Magnetyczne puzzle - łowimy rybki
 


Puzzle magnetyczne od cenionego producenta VIGA Toys „ łowimy rybki ” to też gra zręcznościowa przedstawia życie, które toczy się w wodzie. Przenieś w magiczny sposób rybki za pomocą magnetycznego  patyczka- „wędki”. Pomóż kolorowym rybkom ukryć się w wodorostach, pozwól pozostałym rybkom wypłynąć na szerokie wody…. Zaczaruj wodny świat !


Układanka  magnetyczna składa się z podstawy – tablicy magnetycznej z barwnym obrazkiem przedstawiającym mieszkańców podwodnego świata, których należy umieścić w odpowiednich miejscach za pomocą patyczka, z magnetyczną końcówką przymocowanego sznureczkiem do podstawy oraz 8 puzzli aby przy użyciu patyczka można było wrzucić rybki do wody i łowić je na wędkę.
 

Drewniane puzzle „ łowimy rybki „ i  jednocześnie gra zręcznościowa dla dzieci od 18 miesiąca życia idealnie nadaje się do przedszkola jak i do domu.

 

Zestaw zawiera :

 

- Puzzle 8 elementów

- patyczek na sznureczku zakończony magnetycznym punktem

- podkładka ze wzorem.

 

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.
 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
 

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18+ miesiąca życia.
 

Z tej serii polecamy produkty:
 

Viga 50193 Kreatywna układanka magnetyczna – farma

Viga 50163 Labirynt magnetyczny - samochodzik

Viga 50180 Labirynt magnetyczny- cyferki

Viga 50337 Magnetyczny labirynt alfabet

 Wymiary opakowania:


dł: 300mm x wys: 235mm x szer: 10mm

Waga: 0,413 kg
 

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Sp. z o.o. Sp. k. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie w całości lub części bez zgody.