Wczytuję dane...
Model: 3379
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6934510585457

Viga 58545 Puzzle układanka na podkładce cyferki
 

Puzzle układanka na podkładce od firmy Viga to idealny prezent, który ucieszy każde dziecko. Ten funkcjonalny sorter poprzez wyraziste kolory, trójwymiarowe kształty oraz obrazki zapewni Waszemu maluchowi rozrywkę na wiele godzin. Dzieci muszą poprawnie dopasować drewniane cyferki do otworów w podkładce. Na każdym z otworów jest obrazek, który pobudzi ciekawość dziecka oraz ułatwi dopasowanie cyferek. W ten sposób pociechy poprzez zabawę ćwiczą swoje zdolności manualne jednocześnie ucząc się cyferek.
 

Zestaw zawiera:

10 kolorowych cyferek

1 podkładkę z obrazkami


Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.


Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.


Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).


DANE TECHNICZNE

 

Wymiar opakowania:

dł: 300mm x wys: 10mm x szer: 225mm

 

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Sp. z o.o. Sp. k. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.