Wczytuję dane...
Model: 3616
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440229

Viga 44022 PolarB Piramidki edukacyjne

Proponujemy cudowną serię zabawek POLAR BEAR marki VIGA Piramidki edukacyjne.

Piramidka edukacyjna od firmy Viga to idealny prezent dla dziecka – który wspomoże edukację. Nauka kolorów, liczenia a także koordynację ruchową. Zabawka posiada drewnianą podstawę na której znajdują się kołeczki z kolorowymi klockami. Zadaniem dziecka jest ułożenie owalnych klocków tak aby odpowiednia ich liczba-zgodna z cyfrą opisaną na jednym z nich znalazła się na kołeczkach. Każdy słupek ma kolor zgodny z klockami, co ułatwi dziecku dopasowanie ich. Dodatkowo zabawę uatrakcyjnią klocki w kształcie zwierzątek: zebry, liska, lwa czy misia, a wszystko dopasowane kolorystycznie. Każdy stosik klocków, który umieszcza się na drewnianych paliczkach posiada odpowiednią cyfrę: 1, 2, 3, 4.

Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę w zakresie: koncentracji, motoryki dużej oraz sensoryki.
Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie z okienkiem. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent!

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 24 miesiąca życia.

DANE TECHNICZNE:

Wymiar produktu:

dł: 180mm x wys: 125mm x szer: 55mm

Wymiary opakowania:

dł: 220mm x wys: 150mm x szer: 62mm