Wczytuję dane...
Model: 4374
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440342

Viga 44034 PolarB Aparat fotograficzny z kalejdoskopem
 

 

Aparat fotograficzny wzbudza ciekawość każdego maluszka… Dlatego warto wybrać aparat stworzony dla dzieci - najwyższą jakość wykonania gwarantuje marka Viga. Aparat należy do serii zabawek PolarB która zachwyca wyjątkowymi stonowanymi i pastelowymi kolorami. Zabawka wzbudzi ciekawość świata oraz zachęci do aktywności na świeżym powietrzu.
 

Mali odkrywcy poznają świat który nas otacza oraz rozwijają swoje zainteresowania. Zamiłowanie do robienia zdjęć może z czasem przerodzić się w pasje na całe życie. Wystarczy że wręczysz maluszkowi aparat i już za chwilę możesz szykować się do zdjęć.
 

Poręczny aparat skrywa w sobie wyjątkową zabawkę - kalejdoskop który zachwyca kolorami i wzorami. Całość zamknięta w pięknej pastelowej formie która zarówno przypadnie do gustu dziewczynkom jak i chłopcom.
 

Naciśnij przycisk migawki a rozlegnie się dźwięk - kliknięcie, jak w prawdziwym aparacie… realistyczne wrażenia wyzwolą iskierki szczęścia w oczach dziecka.

 

Zajrzyj w obiektyw Kalejdoskopu, aby nacieszyć oczy kolorowym światem.

 

Zalety zabawki:
 

-  wspiera rozwój koordynacji wzrokowo-ruchową,

- rozwija zdolności manualne,

- pobudza rozwój wyobraźni,

- uczy kreatywności.
 

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.
 

Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie z okienkiem. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent.
 

Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 18. miesiąca życia.
 

Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

 

DANE TECHNICZNE:
 

Wymiar produktu:
 

dł: 105mm x wys: 78mm x szer: 45mm
 

Wymiary opakowania:
 

dł: 155mm x wys: 105mm x szer: 54mm
 

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Sp. z o.o. Sp. k. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.

 

Polecamy