Wczytuję dane...
Model: 4798
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440700
Viga 44070 PolarB Wieża
 
Popularna gra w układanie wieży – w pastelowych barwach od marki VIGA – z serii Polar Bear.                                                
Gra która z pewnością wciągnie dziecko do twórczej zabawy kształtującej jego wyobraźnię. Wieża Viga to idealny prezent dla dziecka – który wspomoże jego rozwój i ułatwi edukację. Z tą zabawką dziecko przyswaja i uczy się kolorów. Wieża od VIGA wspomaga naukę liczenia a także koordynację ręka - oko. Celem gry jest dopasowanie przez malucha jak puzzle pięknie pomalowanych 11  klocków o różnych kształtach i zbudowanie z nich jak najwyższej wieży tak aby się nie przewróciła. Można zbudować więcej niż jedną wieżę.
 

Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę w zakresie: koncentracji, motoryki dużej oraz sensoryki.
Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent!

Całość wykonana została z drewna bukowego o łagodnych krawędziach i pomalowana nietoksycznymi farbami w stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
 

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca roku życia.
 
DANE TECHNICZNE:
 

Wymiar produktu:
 dł: 240mm x wys: 70mm x szer: 30mm
 

Wymiary opakowania:
 dł: 112mm x wys: 282mm x szer: 47mm

Waga: 0,38 kg
Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka k. Firma nie zezwala na
ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.