Wczytuję dane...
Model: 4826
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608446597

Viga 44659 Gra edukacyjna - budowanie 3D


Ta przestrzenna gra czerpie inspirację z projektowania 3D, zapewniając godziny nauki poprzez fascynującą zabawę. Zawiera 26 drewnianych klocków, 2 panele akrylowe, 1 podstawę i 1 książeczkę z 32 propozycjami konstrukcji. Dzieci wykorzystują swoje myślenie przestrzenne do konstruowania formacji blokowych zgodnie z dołączonym przewodnikiem. Gra wymaga od graczy skonstruowania i dopasowania obu stron budowli, tworząc efekt 3D. Propozycje znajdujące się w poradniku są ułożone od łatwych do trudnych. Dzięki takiej zabawie dziecko ćwiczy koordynację ruchową, logiczne myślenie i orientacje przestrzenną.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary produktu:
dł. 155mm x szer. 155mm x wys. 152mm
Waga netto: 0,85 kgWymiary opakowania:
dł. 272mm x szer.170mm x wys. 60mm
Waga brutto: 0,98 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.


 

Polecamy