Wczytuję dane...
Model: 5084
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608445040

VIGA 44504 SORTER ODPADÓW

 

Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA – sorter odpadów. 
Klasyczna zabawka w nowoczesnym wydaniu, przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Składa się z 50 drewnianych małych płytek z obrazkami oraz z drewnianej skrzynki zamykanej pokrywką z otworami. Każda płytka posiada inny obrazek odpadu z jednej strony zaś z drugiej buźkę w kolorze odpowiadającym grupie odpadów (kosza) do której należy. Do zestawu dołączona jest dodatkowa większa płytka przedstawiająca pojemniki na śmieci w 4 kolorach. Należy ją zamocować na pokrywce, wówczas nadrukowane pojemniki będą wskazywały odpowiedni otwór do wrzucania małych płytek. Do kompletu dołączone są również 2 kostki do gry.
Ta wszechstronna zabawka pobudza koncentrację, koordynację i zdolności motoryczne. Dzięki niej dzieci zwiększają świadomość ekologiczną i uczą klasyfikowania codziennych odpadów.
Zabawka jest jednocześnie sorterem oraz­ grą dla jednej lub większej ilości osób. Znakomita do wspólnej zabawy z rodzicami.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.
Całość jest estetycznie zapakowana w przeźroczystą folię z kolorową etykietą, w sam raz na prezent.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 36. miesiąca życia.
Cała seria zabawek VIGA została stworzona aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

DANE TECHNICZNE:
 

Wymiar produktu:
dł: 295mm x wys: 85mm x szer: 124mm

Wymiary opakowania:
dł: 295mm x wys: 85mm x szer: 124mm
Waga: 0,8kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.