Wczytuję dane...
Model: 4821
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608440915
Viga 44091 PolarB Podwójne Marakasy-Lew

Pierwsza przygoda z muzyką? Z marakasami marki Viga to proste! PolarB Podwójne Marakasy-Lew są proste w obsłudze, dostosowana rozmiarami do małych rączek, świetnie sprawdzi się jako pierwszy instrument twojego dziecka. Nauka gry sprawi frajdę i wspomoże w rozwijaniu talentów. Zabawka jest odzwierciedleniem prawdziwych marakasów, co sprawi, iż mały artysta chętniej rozpocznie naukę. Potrząsanie marakasami wpływa pozytywnie na rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką. Wydają one wyjątkowo przyjemny subtelny dźwięk co jest miłe dla ucha, a dziecko chwytając go może toczyć oraz tańczyć w jego rytmie.

Zabawka od VIGA marakasy sprzyja rozwojowi zdolności zręcznościowych, oczywiście koordynację ręka-oko, koordynację słuchową oraz wzbudza naturalne poczucie rytmu i wyobraźnię dziecka.
Marakasy-grzechotki z serii PolarB dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych z rysunkiem zwierząt: lwa, słonia i lisa.

Z tematyki edukacyjnej polecamy:
Viga 50691 Czerwona gitara - 21 cali
Viga 50692 Klasyczna gitara - 21 cali
Viga 50348 Przebijanka gra na cymbałkach
Viga 50342 Cymbałki - krokodyl
Zabawka jest zapakowana w kolorowe kartonowe opakowanie z okienkiem. Dzięki czemu zabawka jest idealnie nadaje się na prezent !

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o delikatnych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 0M+ życia.

 
Wymiar produktu:
dł: 145mm x grubość: 48mm
Wymiary opakowania:
dł: 100mm x wys: 190mm x szer: 52mm
Waga: 0,13 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.

 
Polecamy