Wczytuję dane...
Model: 4809
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608445903
VIGA 44590 TĘCZOWE KLOCKI EDUKACYJNE - RÓWNOWAŻNIE

 
Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA – tęczowe klocki edukacyjne. 

Nowoczesna zabawka idealna dla dziecka od 18 miesiąca życia. Jej wielofunkcyjność wpływa na rozwój zdolności motorycznych, koncentrację, koordynację.
Zestaw składa się z 5 łuków różnej wielkości, 11 zwierzątek i 3 klocków tworzących drzewko. Pozwala na tworzenie równoważni, tunelu, ścieżki oraz innych ciekawych konstrukcji. Znakomicie rozwija wyobraźnię i kreatywność. Sprzyja poznawaniu kolorów, gatunków zwierząt, kształtów. Zapewnia szeroki wachlarz możliwości zabawy i tworzenia nieograniczonych ilości historii i scenek.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.

Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent.
Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 18. miesiąca życia.

Cała seria zabawek VIGA została stworzona aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

DANE TECHNICZNE:
Wymiar produktu:
dł: 320mm x wys: 265mm x szer: 43mm
Wymiary opakowania:
dł: 270mm x wys: 270mm x szer: 43mm


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.