Wczytuję dane...
Model: 4827
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608446603
Viga 44660 Gra zręcznościowa dopasowywanie kolorów

Gra zręcznościowa- dopasowanie kolorów polega na umieszczaniu krążków w ogonie pawia zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na kartach lub uzupełnieniu otworów według kolorów wyrzuconych kostką. Zabawa ta pomaga w nauce kolorów, rozwijać małą motorykę oraz koordynację wzrokowo- ruchową u dziecka poprzez połączenie zabawy z nauką. Wspólna zabawa jest czymś co najlepiej rozwija tak ważną w tym wieku wyobraźnię, jednocześnie doskonale przygotowuje dziecko do przyszłej edukacji przedszkolnej.
Zestaw zawiera:
  • 4 plansze w kształcie pawia
  • 36 krążków w 6 kolorach
  • 20 dwustronnych kart gry
  • 2 kostki z kolorami na ściankach
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia.

DANE TECHNICZNE:


Wymiary produktu:
dł. 175mm x szer.150mm x wys. 7mm
Waga brutto: 0,5 kg

Wymiary opakowania:
dł. 267mm x szer.197mm x wys. 40mm
Waga brutto: 0,63 kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.
 
Polecamy