Wczytuję dane...
Model: 5089
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608445804

Viga 44580 Gra w Równowagę – Przestrzeń


To jest gra z balansem o tematyce kosmicznej. Dzieci mogą wykorzystać ten zestaw do zabawy, znajdując klocki o podobnej wadze i układają je w odpowiednim miejscu tak aby zachować ich równowagę i żeby nie spadły.                
Zabawka w zestawie zawiera: słońce, 8 planet i 7 innych klocków o tematyce kosmosu.                                                      
Viga 44580 Gra w Równowagę – Przestrzeń uroczy wzór w jasnych barwach, dzieci pokochają go od pierwszego wejrzenia! Przeznaczeniem tej gry jest trenowanie koncentracji u dzieci, rozwijanie myślenia, logiki, umiejętności praktycznych oraz poprawy ich kontroli emocjonalnej i odporności na presję poprzez proces gry. Dzieci podczas zabawy poznają planety i  świat kosmosu.
Viga dzięki tej wspaniałej grze wspomaga u Dziecka koordynację ręka – oko, wspomagane są również zdolności manualne. Maluchy mają możliwość kreowania swojej wyobraźni i mogą ułożyć także własną historyjkę- opowieść     z dostępnych elementów np. dziecko może uczyć się układać planety zgodnie z Układem Słonecznym.                                                                                                                                                           
Zestaw ten został stworzony przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę w zakresie: koncentracji, motoryki oraz sensoryki.
Zabawkę wykonano z najwyższą precyzją, nie posiada ostrych krawędzi.

Zestaw zawiera:
- 16 drewnianych figurek  przedstawiających tematykę kosmosu
- drewniana obręcz/ podstawa na której zawieszona na sznurku jest równoważnia/ waga
  z namalowanym kosmosem i układem planet

Polecane produkty:
Viga 44546FSC Zręcznościowa gra - łowimy rybki
Viga 44063 PolarB Gra 2w1 balansujące zwierzątka
Viga 58483 Zestaw sensoryczny - dotknij i dopasuj
Viga 50120 Edukacyjno - sensoryczny labirynt przeplatanka
 
Zabawka jest zapakowana w kolorowe twarde kartonowe opakowanie. Dzięki czemu zabawka jest idealnie nadaje się na prezent !
 
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 
Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 36M+ życia.

 
Wymiar produktu:

dł: 260mm x wys: 260mm x szer: 18mm

Wymiary opakowania:
dł: 270mm x wys: 270mm x szer: 50mm
Waga: 0,7 kg

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.


 

Polecamy