Wczytuję dane...
Model: 4172
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6942138969085
Przygotuj się na lato pełne ekscytującej zabawy na podwórku dzięki nowej podwójnej zjeżdżalni wodnej H2OGO!®. Ciesz się szybką przygodą na podwórku, ślizgając się za pomocą naszego specjalnie zaprojektowanego PVC UltraSlick™. Ten innowacyjny materiał został opracowany w celu stworzenia powierzchni ślizgowej, która jest tak śliska, że nie powoduje tarcia, oferując większy poślizg i mniejszą przyczepność przy każdym ślizgu. Połączyliśmy to z naszym spryskiwaczem SplashBoost™, systemem zbudowanym w celu zapewnienia ukierunkowanego pokrycia wodą w celu optymalizacji ślizgania, rozpylania i rozpryskiwania. Nasze H2OGO! wszystkie zjeżdżalnie mają bonusowy basenik na mecie. Dzieci pokochają godziny zabawy jakie zapewniają ślizgawki H2OGO! , a rodzicom spodoba się prosty montaż - wystarczy podłączyć wąż ogrodowy i zacząć się ślizgać! Nasza technologia ożywiła ślizgawkę podwórkową, sprawiając, że ślizgawki są szybsze, bardziej wilgotne i przyjemniejsze przez całe lato!

Żadne narzędzia nie są potrzebne. Podłącz adapter do węża ogrodowego i już!
Zjeżdżalnia 4,88 m  z dwoma torami jest idealna do wyścigów i grup rozrywkowych
Lejki wodne w baseniku na końcu powodujące lądowanie z wielkim pluskiem na linii mety
Wbudowane spryskiwacze SplashBoost ™ są specjalnie zaprojektowane w celu bardziej wydajnego pokrycia i zapewniają efekt kaskadowy, utrzymując śliski tor
Pasy ślizgowe są wykonane z UltraSlick ™ PVC dla większego poślizgu, mniejszej przyczepności i szybszej jazdy
Zawartość: 1 ślizgawka, łatka naprawcza

Ślizgawki wodne Bestway® zapewniają klasyczną, ponadczasową zabawę na podwórkach dzieci na całym świecie. Wybierz ślizgawkę pojedynczą lub wielotorową z dużą ilością miejsca dla wielu przyjaciół do ścigania się, zjeżdżania i zabawy. Te ślizgawki są podstawą letniej zabawy, a Bestway jest jednym z najbardziej zaufanych i popularnych producentów zabawkowych ślizgawek wodnych. Zabawne kolory i nowe motywy sprawiają, że ślizgawki są jeszcze bardziej atrakcyjne, a także wiele dodatkowych funkcji.