Wczytuję dane...
Model: 4173
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6941607308974
Pojedyncza ślizgawka H2OGO!® Tsunami Splash Ramp™ jest stworzona do letniej zabawy w ogrodzie! Ta 16 stopowa ślizgawka ma Tsunami Splash Ramp™, która wypycha fale wody spod rampy, tworząc niesamowicie płynną, szybką i mokrą jazdę! Tsunami Splash Ramp™ tworzy miękkie lądowanie i zwiększa prędkość z każdym poślizgiem. W połączeniu z technologią SplashBoost™ Sprinkler system zbudowany w celu zapewnienia ukierunkowanego pokrycia wodą w celu optymalizacji ślizgania się, opryskiwania i rozpryskiwania. Pojedyncza zjeżdżalnia Tsunami Splash Ramp została zaprojektowana, aby zapewnić Ci chłód i stworzyć falę zabawy. Dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji oraz prostemu zdejmowaniu ta niesamowita zjeżdżalnia sprawi, że rodzice i dzieci będą skakać z radości.

Ślizg o długości 4,88 m / 16 'jest idealny do samotnych prób szybkości lub zabawy na zmianę z przyjaciółmi
Lejki wodne w baseniku na końcu powodujące lądowanie z wielkim pluskiem na linii mety
Wbudowane spryskiwacze SplashBoost ™ są specjalnie zaprojektowane w celu bardziej wydajnego pokrycia i zapewniają efekt kaskadowy, utrzymując śliski tor
Tsunami Splash Ramp ™ zapewnia miękkie lądowanie i tworzy fale wody w dół zjeżdżalni, aby wywołać ekscytujący plusk!
Zawór spustowy
Zawartość: 1 ślizgawka wodna, łatka naprawcza

Ślizgawki wodne Bestway® zapewniają klasyczną, ponadczasową zabawę na podwórkach dzieci na całym świecie. Wybierz ślizgawkę pojedynczą lub wielotorową z dużą ilością miejsca dla wielu przyjaciół do ścigania się, zjeżdżania i zabawy. Te ślizgawki są podstawą letniej zabawy, a Bestway jest jednym z najbardziej zaufanych i popularnych producentów zabawkowych ślizgawek wodnych. Zabawne kolory i nowe motywy sprawiają, że ślizgawki są jeszcze bardziej atrakcyjne, a także wiele dodatkowych funkcji.