Wczytuję dane...
Model: 5000
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6941607320273
Bestway 32110 Rękawki do nauki pływania L/XL Swim Safe Step C 30cm x 15cm

Daj swojemu dziecku zastrzyk radosnej pewności siebie w wodzie dzięki nadmuchiwanym opaskom Swim Safe ABC™ WonderSplash™!

Rękawki są odpowiednie dla dzieci w wieku 5-12 lat, dzięki którym mają więcej pewności siebie, gdy pływają i ćwiczą swoje umiejętności pływackie w tych elastycznych, ale dobrze przylegających pływakach. Pływaki wyposażone są w podwójną komorę powietrzną dla zwiększenia bezpieczeństwa i pływalności, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie i nabiera pewności siebie w wodzie.

Program Bestway® Swim Safe ABC krok po kroku rozpoczyna się od pływaków z krokiem A, przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci, które potrzebują maksymalnego wsparcia. Kamizelki do pływania krok B są dla maluchów, które zaczynają nabierać pewności siebie, ale nie potrafią jeszcze pływać samodzielnie, a opaski krok C są dla dzieci, które zaczynają uczyć się podstaw pływania.

Dzięki jaskrawemu, przyciągającemu uwagę żółtemu kolorowi oraz łatwemu napełnianiu, opróżnianiu i przechowywaniu, pływaki Swim Safe WonderSplash można łatwo schować do następnego dnia zabawy dziecka!Specyfikacja produktu:
Wyporność: 24-60 kg / 53-132 lbs
Rozmiar: L/XL
Trening pływania - doskonały dla dzieci, które potrafią pływać z pewną pomocą
Piękna grafika
Zawartość: 1 para pływaczków


Produkt dedykowany dla dzieci w wieku: 5-12 lat

Wymiary opakowania:
Szer: 12cm          
Wys: 19,5cm       
Dł: 4cm
Waga brutto: 0,147 kg
Waga netto: 0,108kg