Wczytuję dane...
Model: 5003
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6941607320297

Pozwól swojemu maluchowi zanurzyć się w pierwszych doświadczeniach z basenem dzięki okrągłej 3-pierścieniowej dmuchanej łodzi Swim Safe ABC™ WonderSplash™.

Ten pływak Step A został zaprojektowany tak, aby pomóc dziecku opanować podstawy pływania i bezpieczeństwa w basenie, pozwalając mu przyzwyczaić się do przebywania w wodzie z dodatkowym komfortem i wsparciem, którego potrzebuje. Dno w kształcie pieluszki pozwala dziecku wsunąć nóżki przez otwory do wody i usiąść, gdy unosi się na wodzie.

Program Bestway® Swim Safe ABC krok po kroku rozpoczyna się od pływaków stopnia A, które są przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci, które potrzebują maksymalnego wsparcia. Kamizelki z krokiem B są dla maluchów, które zaczynają nabierać pewności siebie, ale nie potrafią jeszcze pływać samodzielnie, a opaski z krokiem C są dla dzieci, które zaczynają uczyć się podstaw pływania.

Dzięki jaskrawemu, przyciągającemu wzrok żółtemu kolorowi oraz łatwemu nadmuchiwaniu, opróżnianiu i przechowywaniu, nadmuchiwana łódź Swim Safe ABC WonderSplash Round 3-Ring Baby Boat Float jest łatwa do schowania na następny dzień zabawy dziecka!


Produkt jest dedykowany dla grupy wiekowej 0-1 lat.

Specyfikacja produktu:
- Ładna grafika
- Idealne dla dzieci, które dopiero zaczynają wchodzić do wody
- Siedzisko w stylu pieluchy zapewnia dzieciom wygodę i bezpieczeństwo
- Zawartość: 1 siedzenie dla dziecka


Wymiary opakowania:
Szer: 19 cm        
Wys: 27,5cm       
Dł: 5cm

Waga brutto: 0,499 kg
Waga netto: 0,420 kg